Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

      Paestum   

 

Hotel Schuhmann

 

Pláž přímý vstup na soukromou písčitou pláž s velmi pozvolným vstupem do moře

Centrum zóna Laura 2 km, (Capaccio 4km)

Železniční stanice 4km Capaccio Scalo a 2,5 km Paestum

Letiště Neapol 90 km (možnost autobusové linky z letiště za cenu 10€/osoba)

Zábava: piano bar, Aquapark (10km, Battipaglia), Pompeje, Vesuv, Capri, Amalfi, Paestum.

Hotel Schuhmann je jediný hotel v Paestu, který se nachází přímo na pláži a tím nabízí možnost pohádkového výhledu na celý Salernský záliv a ostrov Capri. Je obklopen středomořskou vegetací a tím vytváří ideálním místo pro strávení klidné a příjemné dovolené. Hotel se nachází nedaleko vyhledávaného archeologického areálu.

UBYTOVÁNÍ: hotel disponuje 53 prostornými a  elegantně zařízenými pokoji, které jsou dvoulůžkové s možností 3 a 4 lůžka. Všechny pokoje mají k dispozici barevný televizor, přímý telefon, klimatizaci, minibar, fen, vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou, balkon nebo okno s přímým  výhledem na moře nebo na hory. Pokoje s balkonem a výhledem na moře je lépe při objednání  vyžádat předem

 STRAVOVÁNÍ: polopenze nebo plná penze. Snídaně kontinentální formou bufetu. Obědy a večeře servírované, výběr ze dvou prvních a dvou druhých chodů, přílohy a ovoce formou bufetu. Pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, restaurace, dva jídelní sály, bar, WiFi zdarma, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník+2 plážová lehátka na pokoj), podzemní garáže, půjčovna kol zdarma, zajistí půjčení auta, trezor na recepci, český delegát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

 

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

 

 

 

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565