Hlavní stránka
Zpet

 

 

Paestum  

 

  Hotel Minerva

 

Moře 150m

Pláž soukromá, písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře

Centrum zóna Laura 700m, (Capaccio 3km)

Letiště  Neapol 90 km (možnost autobusové linky z letiště za cenu 10€/osoba)

Minerva je nový elegantní hotel, který byl  nedávno postaven v příjemné a klidné části Paesta. Procházkou přes háj vzrostlých pinií se dostanete k soukromé pláži hotelu. Nedaleko od hotelu se nachází zóna Laura, kde je umístěna převážná část obchodů, barů a pizzerií. Archeologický areál je od hotelu vzdálen 2 km.

UBYTOVÁNÍ: rafinované prostředí kterým Vás hotel upoutá, nabízí ubytování v hotelových pokojích moderně až luxusně vybavených, které se nachází v hlavní budově hotelu.

Pokoje deluxe krásné, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 3 lůžka, které mají k dispozici: TV, přímý telefon, klimatizaci (pouze v červenci a srpnu), trezor, malou lednici, vlastní sociální zařízení, fén, balkon, WiFi za poplatek.

Family Suite (rodinné apartmány) luxusní velice prostorné pokojové apartmány umístěné kolem venkovného bazénu a obklopené bujnou středomořskou vegetací. Ideální pro rodiny s dětmi, nebo pro páry hledající maximální pohodlí. Mají k dispozici: velký obývací pokoj, ložnici s manželským lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, v přízemí venkovní terásku v patře prostorný balkon, Tv, přímý telefon, klimatizaci (v červenci a srpnu), malou lednici, trezor, fen, vlastní sociální zařízení, WiFi

STRAVOVÁNÍ: Polopenze nebo plná penze. Snídaně kontinentální, formou bufetu. Oběd a večeře servírované složené ze dvou chodů, příloh a ovoce. Pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, klimatizovaná restaurace, dva jídelní sály, bar, relaxační místnost, veliký bazén, dětský kout, pláž s plážovým servisem, animační program (červenec a srpen), možnost plážového volejbalu, minikopané, aqua gym, bar a restaurace na pláži, nehlídané parkoviště,  WiFi za poplatek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565