Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Paestum   

 

 Hotel Delfa

 

POLOHA: Příjemně působící moderní hotel situovaný v centru Paesta v části Laura, kde je soustředěna převážná část hotelů, rezidencí, obchodů, barů a pizzerií. Hotel je ponořen do subtropické vegetace, která přispívá k romantické dovolené. Vzdálenost od písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře je cca. 450m. a vzdálenost od archeologického areálu s krásnými chrámy z 6.-5.st. př. Kr. je 3,5km.

UBYTOVÁNÍ: Hotel je dvoupatrový a disponuje 30 pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové s palandou. Tři hotelové pokoje jsou depandance, které nejsou v centrální budově, ale jsou ve vnějším areálu hotelu (bez balkonu).

Všechny pokoje jsou vybaveny: přímým telefonem, barevnou TV, klimatizací za poplatek, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo teráskou.

STRAVOVÁNÍ: Snídaně, obědy, večeře. V hotelové restauraci, která má tři jídelní sály (dva vnitřní, jeden venkovní). Snídaně kontinentální (formou bufetu), za příplatek na místě je možnost zesílené snídaně, obědy a večeře servírované- dva chody, přílohy, ovoce, stolní voda, ostatní pití není v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: Recepce, TV sál, restaurace,  bar, bazén s lehátky, zahradní pizzerii, soukromou pláž s plážovým servisem za příplatek (červen,červenec, srpen), možnost zapůjčení kol za příplatek, prostorné parkoviště před hotelem, nehlídané. Servis česky mluvícího delegáta s rozmanitým výběrem poznávacích výletů do blízkého okolí s průvodcem: Paestum, Pompeje s Vesuvem, Capri, Amalfi, italské Vesailes a velice oblíbená návštěva buvolí farmy s výrobnou pravé mozzarelly.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565